Profesionální koučink 

  • individuální koučink
  • vztahový koučink
  • kariérní koučink
  • restart koučink
  • koučink zaměřený na výkon
  • koučink velkých životních změn
  • sportovní / mentální koučink

 Koučink je velmi efektivní metoda jak nalézt tu nejrychlejší, nejreálnějsí a tím i nejefektivnější cestu - zkratku - k Vašemu cíli.

    A proč jsou výsledky koučinku tak vyjímečné? Jeho podstatou je přesvědčení, že každý jsme sám sobě největším odborníkem. My sami víme, jaká cesta je pro nás nejlepší. Jen ji někdy neumíme ve změti různě klikatých cest a cestiček sami nalézt.

    A tady je prostor pro kouče. Zkušený profesionál Vás dokáže tím spletitým labyrintem provést, udržovat Vaši pozornost na tématu, nedovolí Vám, abyste se v něm "ztráceli". Postupně Vám pomáhá "sloupávat jednotlivé slupky z cibule", až se dostanete k opravdové podstatě toho, co  řešíte. Kouč Vám zároveň pomůže ošetřit nejrůznější možná rizika Vašich řešení, probere s Vámi Vaše možnosti, případné komplikace, Vaši vůli a motivaci, reálnost Vašeho cíle ...

    Někdy je neskutečně těžké pojmenovat naše pocity, přání, tužby, sny, ale i strachy, obavy a bariéry. Ale v momentě, kdy formulujeme naše myšlenky konkrétními slovy, dostávají většinou úplně jiný náboj ... Uvědomíme si najednou spousty souvislostí ... Jsme najednou schopni odlišit důležité od nepodstatného ... A uvědomění si něčeho bývá často právě tím momentem, který nám otevírá cestu, která byla do té doby naším očím skrytá ...

    Naprosto zásadní věcí je pro mě vytvoření příjemného, klidného a bezpečného prostředí pro Vaše myšlenky. Proto se s Vámi ráda sejdu na místě, kde se Vy cítítě uvolněně, ať už je to Vaše kancelář, Vaše oblíbená kavárna nebo třeba fitcentrum, bowling či tenisový nebo squashový kurt. Můžeme ale jít i na procházku ... Pracuji v Praze, ale i kdekoliv jinde na území ČR. V případě dopravy mimo Prahu nebo na vzdálenost delší než 30km od Čelákovic je k ceně služby účtována cena za dopravu.

Je to o Vás a proto je to na Vás!